Andrzejki i wróżenie

Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Andrzejkowy wieczór to idealny czas na wróżenie 😀 Wypadają wieczorem z 29 na 30 listopada. Od dawna słyszę pytania: będziesz gdzieś wróżyć w Andrzejki? Oczywiście, że tak.

Nic dziwnego, bo Andrzejki kojarzą się z wróżeniem. Co spojrzę – to widzę: wróżka i wróżenie z kart na imprezie tanecznej, w pubach, dyskotekach, imprezach firmowych, biznesowych, nawet w muzeach widziałam.

No tak. Jakoś wszyscy mają w ten wieczór parcie na to, żeby sobie powróżyć. Jak wygląda taka impreza? Wróżka ma stolik, zapisuje chętne osoby, a tych osób jest mnóstwo. W rezultacie wróżba dla 1 osoby trwa 5-10 minut. Ludzie stoją nawet w kolejce. Jak tu się skupić, jak dać siebie i swoją pełną uwagę ludziom, skoro jest ich tak wielu, wokół hałas, a wróżenie trwa tak krótko? Dla mnie to nierealne.

Zatem, może trochę na przekór, ale głównie dlatego, że nie czuję takiej potrzeby to: nie, nie planuję wróżenia na żadnej zorganizowanej imprezie andrzejkowej.

Andrzejki to będzie mój wieczór spędzony w pracy w gronie innych wróżek. Oczywiście będziemy wróżyć. A jak 😀 Ale w kameralnej atmosferze, bez chaosu i hałasu. Nie tylko z kart tarota, ale również z innych kart. Oczywiście będzie też lanie wosku i interpretacja tego co wyjdzie.

Zawsze i wszędzie najważniejsza jest dobra energia. Bo przecież jeśli czujecie się dobrze, bezpiecznie, połączycie się sercami, to nieważne czy będą to Andrzejki w domu, czy gdzieś w lokalu.

Dlatego postarajcie się spędzić ten wieczór z bliską osobą, albo bliskimi osobami, zapalcie koniecznie świece (najlepiej białe), zapalcie też kadzidło. Przygotujcie coś pysznego do jedzenia. Weźcie karty, jeśli wróżycie to tarota, a jeśli nie to np. przesłania anielskie i po prostu cieszcie się.

Andrzejki to magiczny wieczór miłosnych wróżb i czarów. Teoretycznie wróżyć powinny sobie panny, albo kobiety wolne. Dlaczego? Bo wróżymy sobie odpowiadając na pytanie: jaki będzie mój przyszły mąż? A co jeśli masz męża? Cóż, nie wszyscy biorą ślub raz w życiu 😉 A poważnie to mężatkom zawsze zostaje lanie wosku z którego mogą przewidzieć najbliższą przyszłość 😀

To jakie macie plany na Andrzejki? Wróżycie? Sobie, znajomym, a może nieznajomym? A jeżeli chcecie by zrobił to ktoś profesjonalnie dla Was – to oczywiście jestem do usług.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,69 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *