Rozkłady Tarota. Jak go zdobyć?

Rozkłady Tarota. Jak go zdobyć?
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Magdalenie spodobał się Michał, który jest wykładowcą w szkole, którą niedawno zaczęła. Widzą się tylko dwa razy w miesiącu podczas zjazdów. Rozmawiają ze sobą na zajęciach, a Magdalenie wydaje się, że mu wpadła w oko. Ot, kobieca intuicja ? Sporym wysiłkiem i równie kobiecą determinacją – udało się jej jakoś ustalić, że Michał nie ma żony, ani partnerki.
Czytaj dalej „Rozkłady Tarota. Jak go zdobyć?”

Andrzejki i wróżenie

Andrzejki i wróżenie
Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Andrzejkowy wieczór to idealny czas na wróżenie 😀 Wypadają wieczorem z 29 na 30 listopada. Od dawna słyszę pytania: będziesz gdzieś wróżyć w Andrzejki? Oczywiście, że tak.

Nic dziwnego, bo Andrzejki kojarzą się z wróżeniem. Co spojrzę – to widzę: wróżka i wróżenie z kart na imprezie tanecznej, w pubach, dyskotekach, imprezach firmowych, biznesowych, nawet w muzeach widziałam.

Czytaj dalej „Andrzejki i wróżenie”

Tarot a wygrana w grach liczbowych

Tarot a wygrana w grach liczbowych
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Wiele osób pyta, czy wróżka/wróżbita może pomóc im wzbogacić się finansowo. Wydaje im się, że to takie proste. Doradca zagląda w karty i przewiduje numery Lotto czy innych gier liczbowych.

Często słyszę: jeżeli umiesz przewidzieć przyszłość, dlaczego sama nie wygrasz pieniędzy w grze liczbowej? No właśnie, dlaczego? I dlaczego większość ezoteryków nie zgadza się na podawanie „szczęśliwych numerków”.

Czytaj dalej „Tarot a wygrana w grach liczbowych”

Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami

Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Jeśli wierzysz w anioły, chciałabyś się z nimi skontaktować, ale nie potrafisz z nimi rozmawiać, czy ich wizualizować, to karty anielskie są idealnym sposobem, żeby taki kontakt zainicjować i podtrzymywać. Po co kontaktować się z aniołami? Anioły są pośrednikami pomiędzy światem ducha a ziemią. Obdarzone niezwykłą mocą, kierują się najwyższym dobrem. Dlatego ich pomoc oraz rady zawsze wypełnione są miłością. Jeśli mamy problem z podjęciem decyzji, albo jakąś prośbę, to wówczas możemy skontaktować się z tymi Istotami Światła. Karty Anielskie nie służą więc do typowego wróżenia jak np. karty Tarota, ale raczej do rozmowy z aniołami. Są sposobem na skomunikowanie się z nimi i odebraniem przesłania, czy informacji, którą przekazują nam za pośrednictwem kart. W odróżnieniu od kart Tarota nie dają nam niepomyślnych, złych informacji, których możesz się przestraszyć. Ich rolą jest raczej wsparcie, pocieszenie, doradzanie, nakierowywanie na znalezienie rozwiązania.
Czytaj dalej „Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami”

Kim jest wampir energetyczny

Kim jest wampir energetyczny
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Nie wygląda jak wampiry, które znasz z filmów. Również nie gryzie ani nie wysysa krwi. Zabiera natomiast siły życiowe czerpiąc energię z ludzi. Kontakt z wampirem powoduje, że czujemy się słabi, przygnębieni, a nawet chorzy. On natomiast czuje się lepiej. Nie obronisz się przed nim czosnkiem, jednak możesz ochronić się w inny sposób.

Wampir energetyczny wygląda zewnętrznie zupełnie tak jak inni ludzie. Jednak jego aura już inaczej. Nie potrafi on sam wytworzyć tyle energii ile potrzebuje, dlatego czerpie ją od innych ludzi. Najczęściej nie zdając sobie z tego sprawy.

Czytaj dalej „Kim jest wampir energetyczny”

Etyka Tarota. Okiem wróżki i klienta

Etyka Tarota. Okiem wróżki i klienta
Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Tarot lubi, żeby okazywać mu szacunek. To jest potężna energia, którą nie można dysponować na chybił trafił, na przerwie szkolnej, czy w pracy, pomiędzy jedną kanapką a sałatką, czy na kolanie w poczekalni u lekarza. Pomijając kwestię, że trudno się wówczas skoncentrować, to gdzie tu miejsce na szacunek do energii? Tarot wymaga odpowiedniej oprawy.

Czytaj dalej „Etyka Tarota. Okiem wróżki i klienta”

Stawianie kart tarota znajomym

Stawianie kart tarota znajomym
Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Oczywiście są wróżki, które wróżą znajomym. Jednak zauważyłam, że im ktoś lepiej kogoś zna i lubi, tym wróżba jest „słodsza”. Jeżeli spośród interpretujących wróżek, jedna z nich zna osobiście osobę, która ma stawiane karty, to ten sam rozkład interpretowany przez kilka wróżek, przybiera zupełnie inną wymowę. Tak to już jest, że kierujemy się w życiu emocjami.

Czytaj dalej „Stawianie kart tarota znajomym”