Rozkłady Tarota. Jak go zdobyć?

Rozkłady Tarota. Jak go zdobyć?
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Magdalenie spodobał się Michał, który jest wykładowcą w szkole, którą niedawno zaczęła. Widzą się tylko dwa razy w miesiącu podczas zjazdów. Rozmawiają ze sobą na zajęciach, a Magdalenie wydaje się, że mu wpadła w oko. Ot, kobieca intuicja ? Sporym wysiłkiem i równie kobiecą determinacją – udało się jej jakoś ustalić, że Michał nie ma żony, ani partnerki.
Czytaj dalej „Rozkłady Tarota. Jak go zdobyć?”

Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami

Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Jeśli wierzysz w anioły, chciałabyś się z nimi skontaktować, ale nie potrafisz z nimi rozmawiać, czy ich wizualizować, to karty anielskie są idealnym sposobem, żeby taki kontakt zainicjować i podtrzymywać. Po co kontaktować się z aniołami? Anioły są pośrednikami pomiędzy światem ducha a ziemią. Obdarzone niezwykłą mocą, kierują się najwyższym dobrem. Dlatego ich pomoc oraz rady zawsze wypełnione są miłością. Jeśli mamy problem z podjęciem decyzji, albo jakąś prośbę, to wówczas możemy skontaktować się z tymi Istotami Światła. Karty Anielskie nie służą więc do typowego wróżenia jak np. karty Tarota, ale raczej do rozmowy z aniołami. Są sposobem na skomunikowanie się z nimi i odebraniem przesłania, czy informacji, którą przekazują nam za pośrednictwem kart. W odróżnieniu od kart Tarota nie dają nam niepomyślnych, złych informacji, których możesz się przestraszyć. Ich rolą jest raczej wsparcie, pocieszenie, doradzanie, nakierowywanie na znalezienie rozwiązania.
Czytaj dalej „Karty Anielskie. Skontaktuj się z aniołami”

Czy przejmujesz emocje innych ludzi?

Czy przejmujesz emocje innych ludzi?
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Czy czasami czujesz smutek, żal, przygnębienie? A może ból serca? Zastanawiasz się, ale nie wiesz skąd on się tam wziął. Nie spotkała cię ostatnio żadna przykrość. Może zasypiasz, ale budzisz się po kilu godzinach z poczuciem, że coś, lub ktoś cię wybudziło. I nie możesz już zasnąć. Rano stwierdzasz, że ci bardzo smutno, czujesz się rozbita i bardzo przygnębiona. Zastanawiasz się dlaczego. Właściwie nic się nie stało, nikt cię nie skrzywdził, czy zdenerwował.

Jeśli znasz takie sytuacje, to może być znak, że przejęłaś do swojej aury cudze emocje, albo nawet podłączyłaś się do kogoś energetycznie.

Czytaj dalej „Czy przejmujesz emocje innych ludzi?”

Oczyszczanie energetyczne

Oczyszczanie energetyczne
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Ludzie dbają przede wszystkim o to co widać. Przemawia do nich to co materialne, namacalne. W pierwszej kolejności troszczą się więc o ciało stosując odpowiednie diety i ćwiczenia, kąpiele i kupując niezliczoną ilość ubrań i kosmetyków. Dbają również o dom, czyszcząc okna podłogi i meble.
A kto dba o swoją energetykę, o aurę?
Tymczasem to właśnie w niej w pierwszej kolejności pojawiają się choroby, które potem wnikają do naszej psychiki i ciała. Kto dba o to, by oczyszczać energie w mieszkaniu, by negatywne energie nie zakłócały spokoju domowników? Dlaczego ludzie bardziej przejmują się myciem i konserwacją samochodu niż dbaniem o swoje pole energetyczne? Czy to brak świadomości, czy może powoduje to niewiara, że jeśli czegoś nie widać, to tego nie ma?

Czytaj dalej „Oczyszczanie energetyczne”

Dusze młode, dojrzałe i stare. Jak określić wiek duszy?

Dusze młode, dojrzałe i stare. Jak określić wiek duszy?
Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Zastanawiasz się czy jesteś duszą młodą, dojrzałą, czy starą?

Wiek duszy nie ma nic wspólnego z tym ile masz lat. O wieku duszy nie świadczą też takie cechy jak dojrzałość emocjonalna danej osoby, jej pozycja zawodowa i społeczna, czy status materialny i osiągnięcia (również te duchowe).

Starą duszę możesz odnaleźć w ciele dziecka, a młodą w staruszku. O wieku duszy świadczy bowiem liczba przebytych inkarnacji oraz ilość zebranych doświadczeń.

Czytaj dalej „Dusze młode, dojrzałe i stare. Jak określić wiek duszy?”