Chcę, żeby mnie pokochał, czyli zaklęcia miłosne

Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Może się wydawać, że w XXI wieku zaklęcia miłosne istnieją wyłącznie w powieściach fantasy. Jednak nie ma wróżki, która przynajmniej raz dziennie nie słyszy: ”chcę, żeby on się we mnie zakochał!”

Dwie grupy zaklęć miłosnych

Zaklęcia miłosne możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza służy do przywoływania miłości ogólnie, czyli zaklęcia i rytuały mają sprawić, że spotkamy wymarzonego partnera, prawdziwą miłość. W tych zaklęciach nie wizualizujemy, nie przywołujemy określonej osoby.
Druga grupa zaklęć miłosnych to właściwie uroki miłosne rzucane na konkretne osoby. Tutaj używamy zdjęć konkretnej osoby, wizualizujemy daną osobę, czy piszemy jej imię (nazwisko, inicjały) na kartkach czy świecach. Zaklęcia miłosne mają jeden cel: sprawić, żeby on/ona zakochał się (często ponownie).

Bo ja chcę, żeby

Może się wydawać, że w XXI wieku zaklęcia miłosne istnieją wyłącznie w powieściach fantasy. Jednak nie ma wróżki, która przynajmniej raz dziennie nie słyszy:”chcę, żeby on się we mnie zakochał i to tak, żeby nie mógł beze mnie żyć!”

  • chcę, żeby się we mnie zakochał,
  • chcę, żeby zostawił dla mnie żonę,
  • chcę, żeby do mnie wrócił.

O zaklęcia miłosne pytają głównie kobiety. Są one skłonne samodzielnie wykonać urok miłosny albo skorzystać z pomocy wróżki. Wróżki dzielą się na takie, które stanowczo odmawiają wykonywania rytuałów miłosnych i takie, które je wykonują twierdząc, że to osoba zamawiająca urok miłosny powinna znać skutki oraz zdawać sobie sprawę z tego co robi. Oczywiście zwykle tak nie jest. Zaślepiona z miłości kobieta, przestaje logicznie myśleć. A bardzo zakochana kobieta przestaje w ogóle myśleć. Wydaje jej się, że kocha tak mocno, że ta miłość przetrwa wieki, a zdobycie ukochanego da jej pełnię szczęścia.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Urok miłosny i co dalej?

Zanim rzucisz albo zamówisz urok miłosny, pamiętaj, że jest to forma zniewolenia drugiej osoby. Takie rzeczy nie uchodzą bezkarnie, a prawo karmy dosięgnie cię i tak. Jeżeli nie w tym to w przyszłym życiu. Uroki miłosne rzucane na konkretną osobę mają różne nieciekawe skutki.

Jakie mogą być skutki uroków miłosnych

  • on się zakocha, ale to wynik magii. Rezultat: czar będzie działał, ale ty zaczniesz się zastanawiać czy on kiedykolwiek by zakochał się w tobie bez magii. Za jakiś czas możesz zacząć żyć w strachu, bo zaczniesz myśleć o tym, co będzie gdy czar przestanie działać.
  • on zostawi żonę. Rezultat: na początku możesz się cieszyć i nie myśleć o „byłej”. Jednak wyrzuty sumienia mogą pojawić się w każdym momencie w przyszłości. Załamania nerwowe, bezsenność, nerwice- to już fizyczne objawy wyrzutów winy za robicie czyjegoś związku. W tym wypadku urok jest tak dalece nieetyczny, że może odwrócić się przeciwko osobie rzucającej czar i to ją dosięgnie.
  • on się zakocha, a ty się odkochasz. Rezultat: będziesz miała nowego partnera, a ten od uroku miłosnego nie będzie dawał ci spokoju. Nie pozbędziesz się „natręta”, który będzie się narzucał, a często intrygował i próbował rozbić twoje aktualne związki.

Magia to nie zabawa

Zanim rzucisz zaklęcie miłosne na konkretną osobę- dobrze się zastanów. Zastanów się po co ci „sztucznie” wywołana miłość kogoś, kto nie zwraca na ciebie uwagi, nie interesuje się i nie kontaktuje się z tobą.
Prawdziwa miłość polega na tym, że przede wszystkim pragniemy dobra osoby, którą kochamy. Nigdy nie chcemy jej skrzywdzić. Forma zniewolenia takiej osoby miłością więc nie jest. Jest skrajnym przejawem egoizmu i bezwzględności. A skoro to co czujesz nie jest miłością, to lepiej zostawić ją w spokoju, zająć się sobą i poczekać na prawdziwą i odwzajemnioną miłość.

wróżka Apolonia

Możesz również skorzystać z bardzo taniej rozmowy CallBack – Wróżka oddzwoni do Ciebie!

Czas porady Callback
10 min ok. 19,00 zł z VAT – Zamów
30 min ok. 45,00 zł z VAT – Zamów
60 min ok. 80,00 zł z VAT – Zamów

Udostępnij ten artykuł na:

9 odpowiedzi do “Chcę, żeby mnie pokochał, czyli zaklęcia miłosne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *