Czy ona mnie zdradza?

Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Typowe oznaki zdrady. Co powinno niepokoić?

Każda kobieta jest inna, a co więcej – znacznie bardziej skomplikowana niż my. Wiele zależy od sposobu wychowania i wartości przekazanych jej w domu rodzinnym, znaku zodiaku, wieku, charakteru a także środowiska w którym obraca się na co dzień, w tym najbliższych koleżanek. O stosunku do partnera w dużej mierze decyduje postawa matki naszej wybranki. Teściowe stanowią jednak temat – rzekę i źródło materiału na osobne rozważania. Mimo wszystko, istnieje co najmniej kilka wyraźnych symptomów świadczących o zdradzie oraz powodów, dla których kobieta ucieka się do niej.

Powinniśmy wzmóc czujność zwłaszcza gdy żona lub partnerka coraz częściej kieruje pod naszym adresem pewne charakterystyczne uwagi. Dotyczy to zarówno pań spod znaku Barana, Ryb, Wagi, jak i pozostałych. Chodzi o pretensje związane z życiową rutyną. Wszak każda namiętność po kilku latach wygasa, co wcale nie musi oznaczać że przestaliśmy kochać drugą połówkę. Kobiety jednak odbierają to inaczej i trudno jest im pogodzić się z tym, że coraz rzadziej dostają kwiaty bez okazji, a czułe gesty i gorące wyznania stanowią już tylko wspomnienie początków znajomości. Codzienne obowiązki utrudniają nam znajdowanie czasu na romantyczne chwile. Gdy w dodatku w naszym życiu pojawia się dziecko, spontaniczność trzeba zastąpić rozwagą. Mężczyzna musi zarobić na rodzinę i ta powinność zaprząta mu najczęściej głowę oraz zajmuje większość czasu. Panie jednak widzą to inaczej. Uważają że ważne są najdrobniejsze gesty, jak niespodziewane wyjście do restauracji w środku tygodnia lub komplement dotyczący nowej fryzury. Gdy poczują się niedocenione i mało kobiece, mogą niestety szukać potwierdzenia swojej wartości w ramionach innego.

Męski niepokój mogą spowodować również pytania o poprzednie partnerki. Któż z nas podczas ostrej wymiany zdań nie usłyszał wyrzutu, że trzeba było ożenić się z byłą? Częstym symptomem zdrady bywa wyjątkowa troska o wygląd zewnętrzny. Kobieta zaczyna eksperymentować z fryzurą, kupować drogie perfumy oraz seksowne ubrania. Częściej też odwiedza salon piękności. Jeśli dodatkowo staje się dla nas oschła, mniej się odzywa oraz traci uśmiech, sytuacja jest już bardzo poważna.

Nic dobrego nie wróży obojętność oraz utrata humoru w obecności męża lub partnera. Do tego dochodzi seksualna oziębłość i brak czułości. Wówczas możesz być niemal pewny, że na horyzoncie pojawił się ktoś, kto może zająć Twoje miejsce. Czary goryczy dopełnia informacja o nowo poznanej grupie znajomych. Nietrudno się domyślić, kto wśród tych przyjaciół wzbudza szczególne zainteresowanie „podejrzanej”.

Zawsze jest nadzieja na odbudowanie związku i wzajemnego zaufania. Musisz jednak interweniować natychmiast, a przede wszystkim nie lekceważyć powyższych symptomów – szczególnie gdy występują równolegle z następującym zachowaniem kobiety:

  • notoryczne wypady „na miasto”, usprawiedliwiane np. sprawami zawodowymi
  • nienaturalnie duża tolerancja wobec Twoich „grzeszków”, np. podziwiania urody innych pań czy spotkań na piwie z kolegami
  • brak choćby cienia zazdrości o inne kobiety, z którymi stykasz się w pracy lub na imprezach w większym gronie
  • pustka emocjonalna, nawet przy różnicy zdań: wszelkie Twoje uwagi traktowane są pobłażliwie i z dystansem
  • partnerka przestaje reagować na popełniane przez Ciebie błędy oraz żale i pretensje kierowane pod jej adresem
  • zachowuje się nienaturalnie: ukrywa rozmowy telefoniczne, unika tematów dotyczących przyszłości, przestaje dbać o dom
  • utrata zainteresowania Twoimi sprawami, częste zwroty typu „rób jak uważasz”.
Telefon: 708-770-501 wew. 300
SMS: 7336
Prefix: w24.Kasjan
Np.: w24.Kasjan.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 250
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Pamiętaj, że narastająca obojętność ze strony żony lub partnerki, to końcowy etap związku. Jeśli kobieta reaguje jeszcze emocjonalnie i zarzuca Ci przykładowo brak wsparcia, jest o co walczyć. Być może nie doszło jeszcze do zdrady i jest iskierka nadziei na uratowanie związku. Gdy masz jednak stuprocentową pewność, że wydarzyło się najgorsze, spróbuj z nią poważnie porozmawiać i przemyśl swoje postępowanie. Zdrada jest niekiedy sposobem zwrócenia na siebie uwagi, wywołania zazdrości oraz rozpalenia dawnych uczuć. W krytycznym momencie musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy Wasza relacja ma jeszcze sens.

Jeśli zauważysz coś niepokojącego ale nie masz pewności co do zdrady i niezręcznie byłoby podejmować tak drażliwy temat, warto szukać porady gdzie indziej. Dobrym sposobem może okazać się na przykład horoskop miłosny, sprawdzenie dopasowania znaków zodiaku lub wróżba partnerska. Nie masz nic do stracenia, a być może ocalisz Wasz związek!

Tarocista Kasjan

Możesz dzwonić o dowlnej godzinie. 24h / dobę czeka na Twój telefon doświadczony doradca, który wysłucha, powróży albo zinterpretuje sny.

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *