Czy warto stawiać karty na przeszłość?

Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Z reguły interesuje nas przyszłość. Po co więc stawiać karty na to „co już było”. Czy warto?

Dwa zasadnicze powody, dla których warto

Jeżeli chcesz zanalizować, co doprowadziło do określonej sytuacji
Czasami o czymś zdecydowaliśmy, ale nie jesteśmy pewni tej decyzji, a możemy się jeszcze z tego wycofać. Wówczas możemy to zbadać, pytając czy ta decyzja była słuszna.

Jeżeli kogoś poznałaś, a chcesz wiedzieć o nim więcej. Na przykład podejrzewasz, że skłamał i chcesz to sprawdzić. Albo jeżeli masz wrażenie, że ukrywa przed tobą ważne informacje. Możesz to sprawdzić w kartach.

Tutaj stawiamy rozkład „co doprowadziło do takiej sytuacji”, „dlaczego to się wydarzyło”, „co to wydarzenie miało mi pokazać/nauczyć”.

Jednak nie sprawdza się w kartach informacji z przeszłości danej osoby, jeżeli nas o to nie poprosi, albo jeżeli sprawa nie ma z nami żadnego związku i kiedy robimy to z ciekawości (a sprawdzę sobie, bo jestem ciekawa). W takim wypadku jest to wchodzenie w czyjąś prywatną i często intymną przeszłość, która nie powinna nas obchodzić, bo nie mamy prawa w nią wchodzić.

Jeżeli chcesz się nauczyć czytać karty
Przeszłość ma jedną zaletę. To co się wydarzyło już się nie zmieni. Stało się i już. Natomiast przyszłość jest zmienna, ponieważ zależy od „teraz”. Możemy na nią wpływać, dlatego nauka czytania kart poprzez pytania „co będzie” za tydzień, miesiąc, jest bardzo trudna. O wiele łatwiej uczyć się sprawdzając i analizując to, co już się wydarzyło.

Jeżeli zamierzasz stawiać karty innym ludziom, to dobry wgląd w przeszłość jest podstawą. Prawie każdy nowy klient będzie pytał o przeszłość, żeby Cię sprawdzić, bo: „ja uwierzę tylko wtedy, gdy Pani poda mi konkretne i prawdziwe rzeczy z mojej przeszłości”.
Karty ładnie mówią o przeszłości. Z reguły, kiedy podamy kilka faktów- klient wierzy we wróżenie i przestaje mieć blokady.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,69 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Udostępnij ten artykuł na:

0 odpowiedzi na “Czy warto stawiać karty na przeszłość?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *