Duchowość i seksualność idą w parze

Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Wszelkie praktyki duchowe mają na celu podniesienie poziomu energii. Często osoby skupiają się na otwarciu trzeciego oka i na wyższych czakrach, a nie dostrzegają potęgi energii seksualnej. Tymczasem stanowi ona wielkie źródło energii, która wzmacnia wszystkie pozostałe rodzaje energii.
Sami siebie dzielimy na mężczyzn i kobiety. Tymczasem pod względem energetycznym jesteśmy jednością, w każdym razie powinniśmy do tego dążyć. Mężczyzna podobnie jak kobieta, posiada w sobie zarówno energie męskie jak i żeńskie. Aby w pełni z nich korzystać należy zrównoważyć w sobie obie energie. Przyjmuje się, że mężczyzna jest aktywny, jest ogniem (Yin), a kobieta jest bierna, jest wodą (Yang). Oboje stanowią dla siebie dopełnienie, a zjednoczenie jest możliwe tylko w trakcie pełnego zespolenia.

Seks bez miłości?

Dla Michała seks był bardzo ważny. Poszukiwał ciągle nowych doznań i spełniania seksualnego u nowych partnerek. Był komunikatywny, towarzyski więc nawiązywanie nowych znajomości nie stanowiło dla niego problemu. Dla niego wszystko było proste. Gdy widział kobietę, która mu się podobała- starał się ją oczarować. Potem już seks i potrzeba kolejnych doznań. Byle szybko, byle teraz. Kobiety jednak odchodziły, a on sam nie czuł pełnej satysfakcji. Dlaczego?
Przyczyną takiej pogoni za seksem jest ucieczka od siebie, mały kontakt z własnym ciałem i emocjami, co powoduje rozmaite blokady. Seks stanowi tutaj jedynie rozładowanie napięć, blokad.
Otóż u Michała wszystko rozgrywało się w sferze ego, sprowadzało się do postrzegania seksu wyłącznie przez pryzmat ciała. Seks odbywał się wyłącznie na poziomie dolnych czakr. Tymczasem pełną satysfakcję daje połączenie na poziomie wszystkich czakr.

Miłość na planie duchowym i fizycznym

Wiele więcej i szybciej niż na poziomie czysto fizycznym- dzieje się pomiędzy mężczyzną a kobietą na poziomie energetycznym. Chociaż tego nie widzimy – to w naszych aurach jest zapisane wszystko to co czujemy i robimy. Gdy odczujemy to połączenie na poziomie energetycznym – to zobaczymy, że komunikacja seksualna nie opiera się na grze słów, czy gestów. Odbywa się na poziomie energetycznym. W stanie podniecenia, czy zakochania powiększa się nasza aura, a energie łączą się ze sobą, następuje wymiana. Przemiany dokonują się na polu energii, których nasze oczy nie są w stanie dostrzec. Dlatego można kogoś kochać na planie duchowym. Jednak pełnię szczęścia daje tylko połączenie miłości zarówno na planie duchowym jak i fizycznym. Seks może być tylko fizycznym doświadczeniem i formą chwilowego rozładowania. Natomiast połączenie seksu i miłości na planie duchowym daje całkowite spełnienie. Dlatego gdy korzystamy tylko z seksu fizycznego opartego na połączeniu wyłączenie dolnych czakr – to często czegoś nam brakuje. Oddzielając czakrę podstawy od czakry serca uprawiamy seks bez miłości. Podświadomie jednak tęsknimy za prawdziwą czułością i miłością, pragnąc pełnego zjednoczenia na każdym poziomie. Zarówno kobieta jak i mężczyzna.

Stosunek seksualny jako obwód elektryczny

Przy każdym stosunku seksualnym tworzy się obwód elektryczny. Przeważnie go nie widzimy. Jeśli stosunek jest krótki to obwód ten zostaje szybko przerwany. Jednak gdy stosunek jest długi (ok. pół godziny) i następuje pełne połączenie energetyczne partnerów (nie tylko poprzez narządy płciowe) i przepływ energii jest pełny – to obwód elektryczny jest widoczny.
Mało kto dzisiaj dąży do takiego pełnego połączenia. Jest to spowodowane głównie stresującym i szybkim tempem życia. Mężczyzna pragnie orgazmu na planie fizycznym, chodzi mu o pozbycie się napięcia. W takiej sytuacji orgazm sprawia, ze mężczyzna traci swoją energię. Tak samo jest z kobietą.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Orgazm ciała i duszy?

Praktyki tantryczne pozwalają na osiągnięcie jedności podczas stosunku seksualnego. Uczucia są równie intensywne dla ciała, umysłu i duszy. Wirowanie, błyski, eksplozje światła- tak zazwyczaj wygląda taki stosunek. Jest on tak bardzo satysfakcjonujący, że daje spełnienie na dłuższy czas. Nie jest bowiem chwilą służącą rozładowaniu napięcia, lecz jest pełnym zaspokojeniem wynikającym z całkowitego połączenia mężczyzny i kobiety.
Energia seksualna wychodzi z dolnych czakr i przemieszcza się w górę aż do głowy wzdłuż kręgosłupa. Rozbudzenie tej energii i jej przepływ jest podstawą wszelkich praktyk tantrycznych, które pozwalają na jej podążanie przez kolejne czakry, co prowadzi do połączenia się człowieka z kosmiczną świadomością.
Z punktu widzenia wszechświata nie dzielimy i nie wywyższamy energii duchowej nad seksualną i odwrotnie. Jedna przekształca się w drugą, w kole świata stanowią całość.

Jeśli rozwijamy się duchowo nie odrzucajmy energii seksualnej, ale transformujmy ją, aby dzięki zjednoczeniu używać jej w pełni. Nie jako środka do chwilowej przyjemności i rozładowania stresu, ale do osiągnięcia pełni i całkowitego spełnienia zarówno ciała jak i duszy (czyli na poziomie emocjonalnym, mentalnym i duchowym).
Warto więc aktywować i pracować nad swoją siłą seksualną, bo nie tylko da nam pełne seksualne spełnienie, ale sprawi, że wzrośnie nasz poziom energii (czyli siła życiowa).

wróżka Apolonia

Chcesz porozmawiać na te tematy? Zadzwoń teraz a Wróżka pomoże Ci zrozumieć wiele rzeczy!

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *