Kim jest wampir energetyczny

Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Nie wygląda jak wampiry, które znasz z filmów. Również nie gryzie ani nie wysysa krwi. Zabiera natomiast siły życiowe czerpiąc energię z ludzi. Kontakt z wampirem powoduje, że czujemy się słabi, przygnębieni, a nawet chorzy. On natomiast czuje się lepiej. Nie obronisz się przed nim czosnkiem, jednak możesz ochronić się w inny sposób.

Wampir energetyczny wygląda zewnętrznie zupełnie tak jak inni ludzie. Jednak jego aura już inaczej. Nie potrafi on sam wytworzyć tyle energii ile potrzebuje, dlatego czerpie ją od innych ludzi. Najczęściej nie zdając sobie z tego sprawy.

Jak działa wampir energetyczny

Możemy wyróżnić kilka typów wampirów energetycznych.

  • Maruda. Wieczny pesymista. Ten typ nieustannie marudzi i narzeka. Ma ciężkie życie, wrednych znajomych. Pokrzywdzony, nieszczęśliwy, dostrzega niemal wyłącznie wszystko to co złe, niesprawiedliwe. Nie próbuje sam nic z tym zrobić, lecz użala się nad sobą. Jego celem jest wywołanie współczucia. Jeżeli wejdziesz w tę energię – szybko sama poczujesz osłabienie, niemal wyczerpanie. Zupełnie jak ofiara życiowa.
  • Zarozumialec. Maksymalny egocentryk. Mówi wyłącznie o sobie. W ten sposób koncentruje na swojej osobie całą uwagę. Zrobi wszystko, żeby być w centrum zainteresowania. Często kłamie, żeby wzbudzić podziw u innych i usłyszeć słowa uznania. On się nimi karmi. Jeżeli mówi ci komplement, to dlatego, że oczekuje wzajemności. Zazwyczaj nie daje nic od siebie, natomiast sam bierze bez końca.
  • Krytykant. Ten typ „wampira” nie chwali, lecz krytykuje. Nie tylko nie cieszy się z sukcesów innych osób, ale je pomniejsza. Wiesz, że jeżeli coś ci się udało zrobić, osiągnąć, to „wampir” i tak to skrytykuje, w najlepszym wypadku zachowa obojętność. Takim wampirem często bywa toksyczny rodzic. Nigdy nie jesteś wystarczająco mądra i dobra. Jego uwagi bolą cię i powodują, że tracisz pewność siebie, a twoje poczucie wartości gwałtownie spada.
  • Kontroler. Musi mieć wszystko pod kontrolą. Chce wszystko wiedzieć, gdzie idziesz, po co, co robiłaś, z kim się spotykasz. Możesz poczuć uwiązanie. Wtrąca się w twoje życie, nieustannie doradza, ocenia. Z reguły nic mu się nie podoba. Sam wszystko zrobiłby inaczej, oczywiście lepiej. Często na początku jest bardzo miły, potem wywołuje kłótnie. Wampir czerpie z tych sporów energię, zwłaszcza jeżeli ma przewagę psychiczną nad swoją ofiarą.

Po spotkaniu z taką osobą (a najczęściej już podczas spotkania) zaczynasz źle się czuć. Z im silniejszą energia działa wampir – tym gorsze będzie twoje samopoczucie. Najczęstsze fizyczne objawy to ból głowy, brzucha, mdłości. Nie masz siły, żeby zająć się czymkolwiek.

Telefon: 708-770-501 wew. 300
SMS: 7336
Prefix: w24.Kasjan
Np.: w24.Kasjan.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,69 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 250
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Jak ochronić się przed wampirem

Spotkałaś wampira? Poznaj kilka sposobów jak się przed nim chronić.

Najlepszym sposobem jest unikanie wampira. Nie spotykanie się z nim, nie rozmawianie, nie nawiązywanie żadnej więzi na poziomie fizycznym i duchowym. Jednak nie zawsze jest to możliwe, ponieważ zdarza się, że „wampira” mamy w pracy czy nawet w domu.

W pobliżu wampira możesz krzyżować ręce i nogi. W ten sposób znajdujesz się wyłącznie w polu swojej energii, a odcinasz się od energii otoczenia.

Jeżeli masz taką możliwość to obserwuj jak przy wampirze zachowują się małe dzieci. One intuicyjnie wyczuwają energię. Jeżeli nie chcą do kogoś podejść, odsuwają się, boją się albo płaczą – to zwykle oznacza, że dana osoba emanuje złą energią. Do osób o pozytywnych wibracjach małe dzieci lgną i uśmiechają się na ich widok.

Stosuj technikę „lustra”. Polega ona na tym, że w sytuacji zagrożenia, wizualizujesz, że przed tobą stoi lustro w którym odbija się „wampir”.

Osoby, które widzą aurę, są w stanie określić podczepienia wampira. Doświadczony psychotronik czy bioenergoterapeuta, mogą oczyścić a następnie zerwać te fatalne połączenia. Taki zabieg połączony jest również ze wzmocnieniem aury.

Nie oceniaj zbyt szybko

Zanim nazwiesz kogoś wampirem energetycznym – zastanów się. Ból głowy, złe samopoczucie, senność i słabość, nie zawsze oznaczają, że winny jest jakiś człowiek, który zabiera Ci energię. Jeżeli jednak wyraźnie odczuwasz wyczerpanie po kontakcie z jakąś osobą, pojawiają się bóle w różnych częściach ciała (nie tylko głowy) – to warto odciąć te połączenia i wzmocnić ochronę.

Tarocista Kasjan

Możesz dzwonić o dowolnej porze, zawsze czeka na Ciebie przyjazna dusza, która wysłucha i pomoże a jak zechcesz to powróży albo zinterpretuje sny. Dzwoń teraz!

Telefon: 708-770-501 wew. 300
SMS: 7336
Prefix: w24.Kasjan
Np.: w24.Kasjan.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,69 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 250
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *