O co możesz zapytać wróżkę?

Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Może korzystałaś już z usług wróżki, a może od jakiegoś czasu masz ochotę skorzystać z jej porad? Może zastanawiasz się czy wróżkę możesz zapytać o wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy, czy może są jakieś sprawy, których lepiej nie poruszać, czy nie wypada?

Z porad wróżek korzysta bardzo dużo osób. Najczęściej się z tym nie afiszują, nie rozpowiadają o tym. W większości są to kobiety. Dlaczego? Mężczyźnie skorzystanie z usług wróżki, tak samo jak wizyta u psychologa, czy terapeuty kojarzy się z pewnego rodzaju słabością. Musi się przyznać (nie tylko przed sobą, ale i przed obcą kobietą) że ma jakiś problem. Jednak mężczyźni również zasięgają porad kart. Czasami dotyczą one uczuć, czy związku jak i spraw zawodowych.

Karty są szczere „do bólu”

Kto z nas nie chciałby czasami poznać przyszłości, uchylić rąbka tajemnicy i sprawdzić co go czeka? Każdy ma nadzieję, że usłyszy pomyślne wiadomości, które dodadzą mu siły i otuchy. Jednak nie zawsze tak jest. Zanim zdecydujesz się na postawienie tarota- lepiej mieć świadomość, że karty te potrafią być „boleśnie” szczere, o wiele bardziej niż najlepsza przyjaciółka.
Wróżka może, a w zasadzie powinna odpowiedzieć w sposób jak najbardziej delikatny, tak żeby klient nie załamał się, gdy usłyszy nieprzyjemną wiadomość. Czasami jednak trudno odpowiedzieć w sposób, który nie zmartwi klienta. Na przykład jeśli kobieta pyta czy mężczyzna o którym marzy od wielu miesięcy (a nawet lat) w końcu się w niej zakocha, a on jest w innym związku i nie odpowiada na jej telefony i maile, a karty wyraźnie pokazują, że on nie jest zainteresowany kontaktem z nią? Wróżka nie może przecież skłamać, że się spotkają i będą parą. Będzie to oszustwo. Chociaż klient, który usłyszy taką wiadomość będzie początkowo zadowolony, to jednak w rezultacie wróżka „zafunduje ” mu życie w złudzeniach.

O co mogę zapytać wróżkę?

W zasadzie o prawie wszystko co dotyczy ciebie i twojego życia. Możesz pytać o uczucia, pracę, o zdrowie.
Najczęściej klienci pytają o sprawy uczuciowe, o sprawy zawodowe. Wróżki spotykają się z rozmaitymi pytaniami, wiadomo- ilu ludzi tyle różnych pytań. Patrząc z boku to niektóre z tych problemów wydają się całkiem błahe, a inne bardzo poważne. Jednak dla osoby, która decyduje się zasięgnąć porady- zawsze jest to ważna sprawa. Dlatego wróżka nigdy nie może zlekceważyć problemu klienta.

Jak najlepiej formułować pytania?

Osoby, które były już u wróżki wiedzą, że najlepiej zadawać konkretne pytania. Pytania ogólne typu: co mnie czeka w przyszłości są zbyt rozległe i dadzą tylko ogólne wskazówki, bo żeby zbadać szczegółowo każdy aspekt przyszłych wydarzeń, potrzeba bardzo dużo czasu. W rezultacie po takim pytaniu dowiesz się wiele ogólników, które potrafią nieźle zagmatwać w głowie.

Dlatego najlepiej przygotować sobie wcześniej pytania na które chcesz uzyskać konkretną odpowiedź. Jeśli nurtuje cię aspekt zawodowy, czy masz problem w pracy- to zamiast pytania: co mnie czeka w życiu zawodowym? – warto sprecyzować problem: Czy i kiedy zmienię pracę? Czy powinnam odejść z pracy? Gdzie mam szukać pracy? Czy czeka mnie awans w pracy? Na tak sformułowane pytania karty tarota odpowiedzą konkretnie i wyczerpująco.

Najczęściej klienci pytają o uczucia. W tej sferze pojawia się bardzo dużo problemów. Jeśli kobieta jest samotna to pragnie wiedzieć kiedy spotka mężczyznę. Może wówczas zapytać: Czy w przeciągu roku spotkam mężczyznę z którym stworzę związek? A jeśli otrzyma odpowiedź pozytywną- to może się dopytać: w jakich okolicznościach spotkam tego mężczyznę? Kiedy dokładnie spotkam? Jak się poznamy? Jaki on będzie?

Bardzo często kobiety, czy mężczyźni szukają potwierdzenia czy komuś się podobają, ponieważ chcą wiedzieć co ta osoba do nich czuje. Karty dość konkretnie i czytelnie odpowiadają nam na takie pytania.

Jeśli musimy podjąć jakąś decyzję, nieistotne czy ważną, czy błahą- ważne, że naprawdę mamy problem z dokonaniem wyboru- wówczas również możemy zapytać kart co się stanie jeśli wybiorę opcję nr 1, a jakie konsekwencje przyniesie skorzystanie z tej drugiej decyzji.

Jeśli mamy problemy w związkach to również często szukamy odpowiedzi u wróżki. Kobiety podejrzewają męża o zdrady, a nie maja dowodów. Wróżka może potwierdzić że zdrada miała miejsce i określić kiedy, z kim, co może potwierdzić podejrzenia zdradzonej kobiety. Wróżka może również zaprzeczyć, że do zdrady nie doszło, chociaż kobieta jest przekonana, że została zdradzona.

Telefon: 708-770-501
wew. 100
SMS: 7336
Prefix: w24.Akulina
Np.: w24.Akulina.Kiedy znajdę pracę?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 252
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Wiesz jak pytać, a czy wiesz o co nie pytać?

Nie powinniśmy się pytać o śmierć (swoją i innych osób), ale również o inne osoby ingerując w ich prywatność. Często kobiety, które zostały porzucone, albo odrzucone przychodzą do wróżki i zadają pytania: czy on jest szczęśliwy z tamtą kobietą? Jak im się układa? Czy ją w końcu rzuci? Na takie pytania wróżka nie powinna odpowiadać więc raczej nie licz na to, że dowiesz się, że jemu nie układa się w związku i małżeństwo wkrótce się rozpadnie, lub wręcz przeciwnie, że on nie widzi świata poza swoją żoną. Bo ich związek i ich relacje to przecież nie jest Twoja sprawa.

Jeśli korzystasz z usług wróżki to nie oczekuj, ze rozwiąże ona za ciebie problem, poda jasne rozwiązanie „na tacy”. Wróżka poradzi, poda możliwości, czy potwierdzi podejrzenia, ale nie podejmie za ciebie decyzji. Decyzję musisz podjąć sama.
Pamiętaj również, że przyszłość jest płynna, czyli zmienia się w zależności od tego co zrobisz i jaką decyzję podejmiesz.

wróżka Akulina

Chcesz wyjaśnić swoje sny, zapytać o miłość, pracę? Teraz możesz uzyskać poradę za darmo.

Czas porady Callback
5 min Gratis – Zamów

Potrzebujesz informacji natychmiast?

Telefon: 708-770-501
wew. 100
SMS: 7336
Prefix: w24.Akulina
Np.: w24.Akulina.Kiedy znajdę pracę?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 252
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *