Oczyszczanie energetyczne

Wróżka Akulina
Wróżka Akulina

Ludzie dbają przede wszystkim o to co widać. Przemawia do nich to co materialne, namacalne. W pierwszej kolejności troszczą się więc o ciało stosując odpowiednie diety i ćwiczenia, kąpiele i kupując niezliczoną ilość ubrań i kosmetyków. Dbają również o dom, czyszcząc okna podłogi i meble.
A kto dba o swoją energetykę, o aurę?
Tymczasem to właśnie w niej w pierwszej kolejności pojawiają się choroby, które potem wnikają do naszej psychiki i ciała. Kto dba o to, by oczyszczać energie w mieszkaniu, by negatywne energie nie zakłócały spokoju domowników? Dlaczego ludzie bardziej przejmują się myciem i konserwacją samochodu niż dbaniem o swoje pole energetyczne? Czy to brak świadomości, czy może powoduje to niewiara, że jeśli czegoś nie widać, to tego nie ma?

Tymczasem aura wymaga oczyszczania, ponieważ zbiera wszelkie negatywne energie z otoczenia. Osłabia ją i zanieczyszcza każda kłótnia, agresja, nienawiść i strach. A osłabiona aura sprawia, że stajemy się słabsi psychicznie, zmęczeni, rozdrażnieni, chorzy. Mogą też do nas „lgnąć” różne byty astralne, które chcą korzystać z naszej energii. Nawet jeśli ich fizycznie nie widzimy i nie odczuwamy ich obecności, to mogą wpływać na naszą psychikę. Nie mamy sił witalnych, jesteśmy osłabieni i wyczerpani.

Co możemy zrobić, żeby oczyścić energie wokół siebie?

Mamy dostępnych wiele sposobów, z których z powodzeniem możemy sami korzystać. Czasami pomocne są usługi osób, które zawodowo zajmują się oczyszczaniem energetycznym. Do takich osób powinniśmy mieć jednak zaufanie, nie korzystać przypadkowo i „na ślepo” zdając się na los.
W magii mamy żywioły, które dysponują potężną mocą. Jest to powietrze, ziemia, woda i ogień. Z ich pomocą doskonale oczyścimy wszelkie zabrudzenia energetyczne.

Czym i jak możesz prosto i szybko oczyścić siebie i mieszkanie?

Oczyszczanie wodą z solą. To bardzo prosty sposób, którym możemy oczyszczać zarówno własną aurę, jak również pomieszczenia. Idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o oczyszczenie aury jest kąpiel w wodzie morskiej, ale jak wiadomo, niezbyt często możemy sobie na to pozwolić. Ludzie podświadomie wyczuwają dobroczynny i oczyszczający wpływ morskiej wody, dlatego tak chętnie jeździmy nad morze i tak dobrze tam wypoczywamy. W domu zawsze pozostaje nam kąpiel wannie. Do wody sypiemy sól w dość dużej ilości (nawet pół paczki na wannę) a następnie myjemy całe ciało.
Solą możemy również oczyszczać mieszkanie rozsypując w kątach trochę soli, albo kładąc ją na talerzykach. Jeśli sól zrobi się brudna i czarna- oznacza to, że wchłonęła negatywne energie i należy ją wymienić na świeżą, a tę zabrudzoną zakopać w ziemi, albo spłukać w toalecie. Nigdy nie używamy jej ponownie, do niczego się bowiem nie nadaje.

Oczyszczanie białą szałwią jest bardzo skuteczne. To święte zioło Indian jest niezwykle pomocne zarówno w oczyszczaniu pomieszczeń jak i własnej aury. Szałwię kładziemy np. na talerzyk i podpalamy, następnie przygaszamy płomień, żeby tylko się tlił wydzielając przy tym dym. Mieszkanie okadzamy zaczynając od drzwi wejściowych i obchodząc je wokół z tlącą szałwią, którą kręcimy w lewą stronę (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) z intencją oczyszczenia domu. Siebie oczyszczamy kierując dym stopniowo od dołu ku głowie i tak samo kręcimy w lewą stronę. Pamiętajmy, by okadzać swoją aurę z przodu, z boków i z tyłu. Samemu trudno tego dokonać więc najlepiej poprosić kogoś o pomoc.

Oczyszczanie wahadłem stosuje się do oczyszczania czakr, które rozprowadzają energie w ciele. Wprowadzamy w ruch wahadło i po kolei, wyrażając intencję oczyszczania w myślach, lub na głos- zaczynamy od najniższych czakr. Wahadło powinno kręcić się w lewą stronę. Nie zatrzymujemy ruchu wahadła, pozwalając aby kręciło się tak długo aż samo nie przestanie. Potem pamiętamy, że oczyszczona czakra wymaga doładowania, co również czynimy wahadłem, które teraz powinno wykonywać ruchy w prawą stronę. W podobny sposób możemy oczyszczać energetycznie dane miejsce, pomieszczenie, czy nawet każdy przedmiot (bowiem i one zbierają negatywną energię).

Telefon: 708-770-501
wew. 100
SMS: 7336
Prefix: w24.Akulina
Np.: w24.Akulina.Kiedy znajdę pracę?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 252
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

A jeśli proste sposoby zawiodą?

A co zrobić jeśli te sposoby nie pomogą, mimo, że powtarzamy je kilkakrotnie? Dalej nie wiadomo dlaczego nieustannie chorujemy, jesteśmy przemęczeni, chociaż nie pracujemy za wiele, w dodatku jesteśmy nerwowi, agresywni, złośliwi? Możliwe, że mamy tzw. podłączenia. Niekoniecznie z negatywnymi istotami duchowymi, czy zmarłymi. Możemy być równie dobrze podłączeni do żywych osób. Wymiana energii pomiędzy ludźmi jest tym intensywniejsza im więcej ich łączy, czy łączyło w przeszłości. Połączenia te można opisać jako „rurki”, przewody, którymi łączymy się poprzez czakry. Czasami sięgają nawet poprzednich żyć, a my przychodzimy na świat i jesteśmy komuś winni jego energie, albo ktoś jest „nam winny” nasze energie. Dlatego podświadomie dążymy do ich wyrównania. Czasami wystarczają tzw. odcięcia energetyczne. Niekiedy jednorazowe odcięcie powoduje, że osoba, która nas zamęczała, zupełnie bez powodu- nagle zostawia nas w spokoju. Trudne relacje również samoczynnie się neutralizują, a my odzyskujemy spokój i możemy iść dalej spokojnie swoją drogą. Jednak nie zawsze odcięcie się jest proste, ponieważ jeśli nie widzimy i nie czujemy energii musimy poprzestać na wizualizacji. Dlatego czasami dobrze jest skorzystać z pomocy osób, które takie odcięcia po prostu widzą i odczuwają. Nie tylko potrafią skutecznie oczyścić naszą aurę i pousuwać ograniczające nas więzy, ale również powiedzą nam z kim mamy najsilniejsze połączenia i pomogą nam się ich pozbyć.

Wróżka Akulina

Chcesz wyjaśnić swoje problemy, zinterpretować sny, oczyścić się energetycznie? Dzwoń o dowlnej porze, zawsze czeka na Ciebie doświadczona wróżka!

Telefon: 708-770-501
wew. 100
SMS: 7336
Prefix: w24.Akulina
Np.: w24.Akulina.Kiedy znajdę pracę?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 252
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *