Odcinanie więzów energetycznych

Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Energetyczne więzi to połączenia, które powstają gdy łączymy się emocjonalnie z innymi ludźmi. Są to różnego rodzaju i rozmaitej grubości sznury (struny) prowadzące z naszych czakr do czakr innych osób, najczęściej rodziny, matki, ojca, dzieci, partnerów, kochanków. Głównie połączone są czakry serca oraz seksualne. Dlaczego te połączenia należy zrywać, albo odcinać?

Już nie chcę tego kontaktu

Czasami musisz zerwać z kimś kontakt, nawet jeśli ty tego nie chcesz, jeśli on/ona wyraźnie powiedziała ci, że nie chce mieć z tobą nic wspólnego. W takim przypadku przecięcie więzów przyniesie ci ulgę. Sprawi, że znikną połączenia, które sprawiają, że nie możesz o niej zapomnieć, wspomnienia i myśli przez które czujesz wielki ból, rozedrganie wewnętrzne i strach wywołane brakiem tej osoby i lękiem, że już nigdy więcej jej nie zobaczysz, czy nawet usłyszysz. Zerwanie połączeń spowoduje, że przestaniesz czuć te negatywne emocje, a poczujesz czystą miłość i wdzięczność.

Czysta, absolutna miłość nie tworzy takich więzów. Więzy powstają zawsze wskutek strachu (np. stracę ją/jego), współuzależnienia (nie umiem i nie wiem jak bez niego/niej żyć), tego że chcesz/chcecie za wszelką cenę związku, czy tego, że nie możesz jemu/jej wybaczyć (bo np. mnie zostawił/zostawiła).
Formalne rozstanie, zerwanie słowami, czy nawet rozwód w sądzie nie sprawiają, że te więzy znikają. Żeby powstały więzy relacja wcale nie musi być toksyczna. Wystarczy, że wzbudzała wielkie emocje, które cały czas w tobie „siedzą”.

Jak mam stwierdzić z kim łączą mnie więzy?

Im więzy silniejsze, głębsza relacja- tym silniej odczujesz te połączenia. W momencie gdy osoba z którą jesteś połączona czuje ból, strach- następuje połączenie w energii i ty również to odczuwasz.
Takie połączenia nie są korzystne, jednak niechętnie chcemy się ich pozbywać. Chociaż odczuwanie tych emocji sprawia, że czujemy nieuzasadniony niepokój, rozedrganie wewnętrzne, pewną nerwowość nad którą trudno nam zapanować, ciężko nam się skupić na innych czynnościach, bo myślimy o osobie z którą mamy połączenie obsesyjnie pragnąc z nią jakiegokolwiek kontaktu (osobistego, telefonicznego, albo przez Internet). Często sięgamy wówczas w nadmiarze po różne używki (coraz więcej nikotyny, albo zaczynamy palić papierosy, pić alkohol). Wszystko po to by jakoś zagłuszyć te niszczące od środka emocje.

Codziennie tworzymy jakieś więzy z innymi ludźmi, których spotykamy. Dlatego najlepiej wieczorem, przed snem poodcinać się od tych uzależniających połączeń. Generalnie nie powinniśmy się przejmować opiniami innych ludzi. Odpowiedz sobie ile razy przyłapałaś się na tym, że robiąc coś, albo planując, zadajesz sobie pytanie: „co mój były/mój ojciec by na to powiedział?” Świadczy to o tym, że nadal jesteś z nim połączona, prawdopodobnie siecią różnych połączeń. Obojętnie jak daleko wyjedziesz, to nie zerwiesz ich. One mogą rozciągać się w nieskończoność!

Jednak wiele osób ma bardzo silne, grube więzy z osobami z przeszłości. Nie jesteśmy wtedy wolni, jesteśmy ze sobą połączeni energetycznie. Jak masz stworzyć nowy, pełny związek, albo relacje, jeśli łączą cię połączenia z byłym partnerem? Taki nowy związek zawsze będzie trudniejszy, obarczony energetycznie.

Odcinania koniecznie należy przeprowadzić po każdym rozstaniu z partnerem. Obojętnie, czy to on zerwał, czy ty zerwałaś, czy była to wspólna decyzja. Jeśli nie chcesz być z nim połączona, to nie wystarczą żadne słowa, czy formalności typu rozwód w sądzie. To jest potrzebne dla świadomości, rozumu, a one nie spowodują, że nagle odzyskasz spokój i swoją moc.

Telefon: 708-770-501 wew. 300
SMS: 7336
Prefix: w24.Kasjan
Np.: w24.Kasjan.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 250
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Strach przed odcięciem połączeń

W pewien sposób te więzy nas uzależniają emocjonalnie od innej osoby. Czasami wzbudzają w nas poczucie winy. Jednak w momencie podjęcia decyzji o przecięciu więzów często czujemy niechęć, mamy spore obawy i zadajemy pytanie: „czy jak się od niej/niego odetnę to uczucie przypadkiem nie wygaśnie”, „czy to nie spowoduje oddzielenia?”, „czy to nie sprawi, że on/ona mnie zapomni/ nie będzie już chciała kontaktu?”

  • Nie, nie spowoduje, że miłość wygaśnie. Pozbywamy się tylko bólu i strachu, tego co nas obciąża. Zostaje czysta miłość, której nie zależy na przywiązywaniu, tworzeniu związków opartych na układach, która nie wie co to niepokój, bezsenność i łzy. Miłość uniwersalna, czy absolutna nigdy nie przynosi bólu, ale radość. Przepływa naturalnie i czysto w dwie strony pomiędzy osobami. Wzmacnia je, a nie osłabia.
  • Spowoduje osłabienie relacji, której już nie chcesz utrzymywać, bo ci ciąży i masz z niej więcej bólu, a mało satysfakcji. Jeśli relacja jest toksyczna i przybrała formę współuzależnienia (twoje samopoczucie zależy od tego czy on się odezwie, czy nie odezwie i jak się odezwie, jego słowa potrafią sprawić, że płaczesz, denerwujesz się, albo jego/jej słowa, telefony działają ci na nerwy, ale gdy się odzywa to nie umiesz nie odebrać) – to przecięcie więzów spowoduje, że on może przestać dzwonić, albo nie będziesz czuła przymusu żeby odebrać telefon, czy spotykać się z nim/ z nią, chociaż na samą myśl o spotkaniu już się złościsz i denerwujesz.

Dlatego nie obawiaj się, że zerwanie więzów zniszczy Twoją miłość, przyjaźń, albo związek. W pewien sposób oczyści z tego co toksyczne, zostaną czyste uczucia, bez wytworzonych i szkodliwych podłączeń.

Jak odcinać więzy?

Możesz poprosić o to doświadczoną osobę, która takie więzy widzi, bądź czuje. Na pewno jest łatwiej przecinać, czy wyrywać coś co się czuje i widzi. Samej również możesz przeprowadzić taki rytuał. Powinnaś być spokojna, więc jeśli dopiero rozstałaś się z partnerem, najpierw wyrzuć emocje (płacz, krzyk). Później, albo za kilka dni, przygotuj świecę, najlepiej naturalną (z wosku pszczelego), zapalaj z intencją wypalenia połączeń. Uspokój się, zastosuj techniki oddechowe (jeśli nie znasz to głęboko oddychaj dopóki nie wyciszysz myśli). Wyobraź sobie, albo poczuj nitki, rurki, które łączą cię z osobą od której chcesz się odciąć. Potem poproś o pomoc Archanioła Michała i sama wizualizuj przecinanie więzów. Wypowiadaj przy tym słowa: „odcinam cię od swojej energii.” Możesz wyobrazić sobie nożyce, albo wziąć „prawdziwy” kryształ spiczasto zakończony i właśnie tym końcem przecinać więzy. Z czubka kryształu zawsze wydobywa się jasne, czyste światło, które ma dużą moc oczyszczającą. Po przecięciu więzów kryształem należy go potrzymać nad płomieniem świecy, ogień rozproszy i oczyści do końca zgromadzoną energię.

Czasami jest to trudne, bo mimo że masz wpływ na swoją wyobraźnię i myśli, to często okazuje się, że połączenia trudno przeciąć, wyrwać, a niekiedy po przecięciu szybko się odnawiają. W takim wypadku zabieg należy powtarzać do skutku!
Jeśli masz problem z wizualizacją to możesz postawić przed sobą zdjęcie tej osoby i wyobrazić sobie łączące was nitki.
Dobrze jest sobie przypomnieć te momenty związane z tą osobą, które cię szczególnie zdenerwowały, czy zabolały. Po każdym odpamiętnieniu sytuacji- przecinaj więź.

Po odcięciu więzów

Najlepiej unikać jak najdłużej się da kontaktu z osobą od której się odcięłaś. Czasami wystarczy kilka dni. Dotyczy to w równym stopniu osobistych spotkań, widywania tej osoby, jak i rozmów telefonicznych czy internetowych, jak również kontaktu mentalnego. Jeśli zaczynasz myśleć o tej osobie, jak najszybciej przestań, nie wspominaj wspólnie przeżytych chwil, czy sytuacji (szczególnie tych, które sprawiły ci wtedy ból, czy wywołały złość i gniew).

Odcięłaś więzy? Wcale nie oznacza to, że o nim/niej zapomnisz. Takich cudów nie ma. Jeśli łączyła was głęboka wieź to nawet upływ czasu tego nie zmieni.

Po odcięciu więzów odzyskasz jednak wewnętrzny spokój. Nie będziesz czuła nagłego zmęczenia, przytłoczenia, powinna zniknąć bezsenność, takie uczucia jak napady smutku, bólu, żalu. Nie będziesz czuła potrzeby kontaktu z tą osobą, a jej słowa, czy zachowania nie będą w tobie wzbudzać negatywnych emocji, bólu, czy denerwować cię. Będziesz umiała zająć się sobą i swoim życiem, a nie tym co ta osoba robi, co myśli i czy jeszcze myśli o tobie.
Jeśli odcinanie więzów nie przyniesie rezultatów, to oznacza to, że nie więzy są powodem twojego złego samopoczucia, rozżalenia, gniewu, czy bólu, ale stare wzorce myślowe, nawyki z przeszłości.

Tarocista Kasjan

Potrzebujesz pomocy? Wsparcia? Wróżby? Oczyszczenia? Możesz dzwonić o dowolnej porze.

Telefon: 708-770-501 wew. 300
SMS: 7336
Prefix: w24.Kasjan
Np.: w24.Kasjan.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 250
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Udostępnij ten artykuł na:

Jedna odpowiedź do “Odcinanie więzów energetycznych”

  1. Mam pytanie bo nikt nie potrafi mi na nie odpowiedzieć: jeśli ciągle to ja – matka łączę się z synem i pobieram nieświadomie od niego energię to w jaki sposób to zatrzymać? Chodzę na oczyszczanie ale nie chcę aby się to powtarzało, to mój syn, którego mocno kocham.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *