Tarot a wygrana w grach liczbowych

Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Wiele osób pyta, czy wróżka/wróżbita może pomóc im wzbogacić się finansowo. Wydaje im się, że to takie proste. Doradca zagląda w karty i przewiduje numery Lotto czy innych gier liczbowych.

Często słyszę: jeżeli umiesz przewidzieć przyszłość, dlaczego sama nie wygrasz pieniędzy w grze liczbowej? No właśnie, dlaczego? I dlaczego większość ezoteryków nie zgadza się na podawanie „szczęśliwych numerków”.

Następne standardowe pytanie

– Dzień dobry. Mam w zasadzie jedno pytanie. Jakie liczby mam obstawić, żeby wygrać?
-Karty Tarota mówią symbolicznie, nie sposób dokładnie i stuprocentowo przewidzieć w nich liczb, które losuje maszyna. Wylosowane liczby to zupełny przypadek.
-To lipa! Naprawdę nie można? – (klient był bardzo zawiedziony).
-Nie da rady. Istnieje coś takiego jak prawo karmy, plan duszy. Nie każdy ma być milionerem, nie każdemu jest to „pisane”. Są powody, dla których nie masz w ten sposób się wzbogacić. Czy to nam się podoba, czy nie. Jeżeli masz wygrać, to i tak wygrasz. Z wróżbami czy bez wróżb.
– To nic się nie da zrobić, żebym wygrał?
-Karty numerków nie podadzą. Jednak pokazują naszą rzeczywistość, uwarunkowania. Tarocista może sprawdzić czy klient ma szansę na wygranie pieniędzy oraz określić gdzie i kiedy powinien próbować.

Wróżbita to człowiek jak każdy inny. Jeżeli nie ma wygrać, bo taki ma plan duszy- nie wygra i już. Logicznie rozumując. Gdyby to było takie proste i oczywiste, że karty podają wygrane liczby, to każda ezoteryk byłaby milionerką. Tak nie jest.

Nasza nadświadomość, czy „siły wyższe” z którymi kontaktuje się wróżbitą- zwyczajnie nie chcą się zajmować grami hazardowymi. Nie są tym kompletnie zainteresowane.

Istnieją też pewne blokady w naszych polach energetycznych. Każda duża wygrana przynosi całkowite zmiany w życiu. Jeżeli nie jest nam „pisana” wygrana to te blokady są tak silne, że nie wygramy.

Telefon: 708-770-501 wew. 300
SMS: 7336
Prefix: w24.Kasjan
Np.: w24.Kasjan.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,69 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 250
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Większość ludzi niesie schematy i wzorce w które wkodowane mają, że nie zasługują na duże pieniądze albo że szybkie wzbogacenie się jest nieuczciwe. Chociaż rozsądek „mówi” im: chcę być bogaty, to jednak podświadomie boją się takiej odpowiedzialności i dużej zmiany. Wówczas nie tylko nie wygrają w żadnych grach, ale również nie zarobią dużych pieniędzy. Jeżeli jednak w planie duszy zapisana jest wygrana, to ona nastąpi, bo takie jest nasze przeznaczenie.

Dlatego nie warto w kartach szukać tych „szczęśliwych numerków”, które zagwarantują nam wielkie wygrane. Co innego, jeżeli liczby pojawią się w naszym śnie. Wówczas warto je zapamiętać i obstawić je w jakiejś loterii 🙂

Udostępnij ten artykuł na:

Jedna odpowiedź do “Tarot a wygrana w grach liczbowych”

  1. Czy w najbliższym czasie uda mi sie wygrać w dużym lotto albo w mini lotto bo gram już długo i jak sie trafi trójka to jest to dla mnie cud. Może jakieś inne pieniądze na mnie czekają a ja o tym nie wiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *