Telegonia. Prawo pierwszej nocy

Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Telegonia. Czy pierwszy raz ma znaczenie

Pierwszy kontakt seksualny ma ogromne znaczenie. Zazwyczaj nie przywiązujemy do tego uwagi. Było, minęło. W czasach, kiedy seks traktuje się instrumentalnie i zmienia partnerów „jak rękawiczki”, nie chcemy przypisywać temu jakiegoś wielkiego znaczenia. Ze śmiechem mówimy: a jakie to ma znaczenie? Zwykłe sentymenty, jakieś średniowiecze, żeby przejmować się tym, kto był tym pierwszym. Nie chcemy nawet myśleć o tym, że ten „pierwszy raz” ma istotny wpływ na nasze życie. Zarówno na nas, jak i na dzieci, które nam się urodzą. A jednak..

Jakie znaczenie ma pierwszy raz

Pierwszy mężczyzna w życiu kobiety (ten z którym traci dziewictwo) zostawia na niej swojego rodzaju stempel energetyczny, którego bardzo trudno się później pozbyć. Kobieta ma potem innego partnera z którym zachodzi w ciążę, ale dzieci, które urodzi, będą miały cechy tego pierwszego. Warto zaznaczyć, że nie chodzi tutaj o ciało fizyczne. Cały proces ma miejsce w obszarze energii. Dlatego nawet prezerwatywa nie chroni przed takim „naznaczeniem” kobiety. Mężczyzna i tak przekazuje jej energetycznie swój materiał genetyczny, który zostaje zakodowany w ciałach astralnych. Zjawisko to nazwano telegonią. Budzi ono sporo kontrowersji.

Czy to słuszna teoria?

O telegonii mówiono już wiele lat temu. Prowadzono badania na zwierzętach, z których wynikało, że potomstwo samicy zawsze wykazuje cechy jej pierwszego partnera. U zwierząt cechy te widoczne były w wyglądzie zewnętrznym potomstwa. U ludzi natomiast dotyczyły głównie cech psychicznych.

Zaczęto odnosić to zjawisko do ludzi, co wywołało ogromne oburzenie. Wzrost świadomości jest niebezpieczny. Dodatkowo żyjemy w czasach rewolucji seksualnej, takie teorie są niewygodne i szokujące zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Nic dziwnego, że usiłują je podważyć.
W latach 80 wycofano wszystkie badania dotyczące telegonii. A w Europie zaczęła się rewolucja seksualna.

Z jednej strony są zwolennicy telegonii, a z drugiej osoby podważające jej zasadność. Można mówić, że nie ma wystarczających naukowych dowodów, aby potwierdzić to zjawisko.

Jednak nie można zaprzeczać, że w dawnych czasach sprawa dziewictwa u kobiet i „prawo pierwszej nocy” były niesłychanie istotne. Prawdopodobne istniał ku temu ważniejszy powód, niż honor, czy duma męska.

Co to jest telegonia?

Podczas „pierwszej nocy” pomiędzy partnerami występuje wymiana energetyczna, można powiedzieć, że dochodzi do połączenia dwóch matryc energoinformacyjnych z ciał jednej i drugiej osoby. Oznacza to, że wszystkie doświadczenia życiowe zebrane do tej pory przez mężczyznę, zostają przekazane kobiecie. I odwrotnie. Kobieta może mieć później innych partnerów, ale w jej biopolu będzie zapisany ten pierwszy wzorzec, genotyp pierwszego partnera. Wszystkie dzieci, które urodzi kobieta, będą więc mocno powiązane z jej pierwszym partnerem seksualnym (chociaż genetycznie będą miały genom obecnego partnera). Dzieci przejmą jego cechy, chociaż od wielu lat kochankowie nie utrzymują ze sobą żadnego kontaktu.

W drugą stronę też to działa! Dzieci, które będzie płodził mężczyzna, będą miały cechy jego pierwszej partnerki.

Wybieraj i decyduj świadomie, bo…

Jakie ma znaczenie, że to pierwszy mężczyzna w życiu kobiety? Ważne jest nastawienie mężczyzny do seksu. Pierwszy mężczyzna programuje kobietę. Kochając się z nią, może ją traktować jako przyszłą żonę, albo kochać się z nią dla zabawy. Ma to znaczenie dla programowania świadomości i podświadomości. Na to, jak kobieta będzie później podchodzić do seksu, czy będzie traktować seks poważnie, czy będzie to dla niej tylko zabawa. Mając wdrukowany ten pierwszy wzorzec (kiedy mężczyzna traktuje ją jak przyszłą żonę), w kobiecie zostaje uruchomiona cała genetyczna pamięć jej ciała (wiedza rodowa). Automatycznie dostaje dostęp do wiedzy wszystkich swoich przodkiń, dostaje ich siłę i doświadczenie życiowe. Daje to kobiecie nadprzyrodzoną moc, którą od tej pory czerpie z wnętrza siebie. Jest to wielka siła psychiczna, da ona sobie radę ze wszystkim, nic ani nikt nie da radę jej „złamać”.

Chcesz być taka sama jak osoba z którą się kochasz?

Zastanów się, bo taką osobą się stajesz „po” stosunku. Mężczyzna i kobieta, którzy mają wielu partnerów seksualnych, zmieniają się pod względem osobowości. Mogą zadawać sobie pytanie: kim właściwie jestem, nie poznawać siebie. Dwie sprzeczne osobowości pogodzić ze sobą jest niezwykle trudno.

Psychologowie potwierdzili, że osoba, która cały czas szuka doznań i ma wielu partnerów, to doświadcza większych trudności w zbudowaniu trwałego związku. Jest to udowodnione naukowo. Ma w sobie tyle sprzecznych obrazów od kilu, czy kilkunastu (czy więcej) partnerów, że trudno jej się „pozbierać”. Nie wie czego chce, czuje się pogubiona, coraz rzadziej jest szczęśliwa. Można mówić tutaj o symptomach rozbitej osobowości.

Czy można „to” jakoś cofnąć?

Decydujesz się na dzieci. Oczywiście robisz to świadomie, chciałabyś, żeby dzieci posiadały wyłącznie cechy obecnego partnera, a nie były wspomnieniem jakiejś szalonej imprezy, czy wakacyjnego romansu, czy po prostu partnera, o którym mówisz: „nie mam pojęcia co ja w nim widziałam”.

Warunkiem jest tylko połączenie w prawdziwej miłości i umiejętność panowania nad energią seksualną. Uzyskanie całkowitego połączenia energetycznego z partnerem, co sprawi, że pierwotny wzorzec zostanie „wymazany”.

Energię seksualną należy zawsze wzbudzać z miłości. Jeżeli jesteś w związku bez prawdziwej miłości w żaden sposób nie usuniesz tego zapisu! Tylko podczas prawdziwej miłości następuje jej wznoszenie. Seks bez miłości zawsze niszczy i osłabia człowieka ograniczając energię seksualną do najniższego poziomu i nie jest w stanie sprawić, że ona wzrośnie.

Jeden z objawów tej czystej, prawdziwej miłości?

Tylko prawdziwa miłość umożliwia czyszczenie zapisów telegonicznych.
Zakochanie i miłość? Kiedy przeżywasz stan euforii, możesz nie spać, nie jeść, żyjesz miłością. Miłość wzrasta, odczuwasz ją fizycznie jako wzrastanie przez wszystkie czakry, od stóp do głowy. Masz wrażenie, że unosisz się w górę.

W stosunku bez miłości jest odwrotnie. Ta energia nie rośnie. Zamiast wzrastać, zostaje ona zatrzymana na dolnych poziomach, w obszarze narządów płciowych. Zwiększa to odczuwanie stanów emocjonalnych, które przeżywa człowiek. W zależności od tego jakie ma on doświadczenia, czy wzorce- to one ulegają wzmacnianiu. Nie czujemy uniesienia jak w prawdziwej miłości, ale zapadamy się. Seks bez miłości powoduje, że energia kundalini wzmacnia negatywne stany emocjonalne, są one toksyczne dla naszego fizycznego zdrowia i są przyczyna różnych chorób.

Jeżeli pomiędzy partnerami nie ma miłości, ta energia zamiast nas unosić i wzmacniać może „spalać” nasze kanały energetyczne. Taki proces zawsze wpływa negatywnie na wygląd zewnętrzny. Osoby, które niewłaściwie używają energii kundalini, czyli uprawiają seks bez miłości, o wiele szybciej starzeją się wizualnie. A osoby, które uprawiają seks z miłości- wyglądają dużo młodziej niż wskazuje na to metryka (nawet o kilkanaście lat).

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Sposoby na wyczyszczenie zapisów

Istnieją sposoby na wyczyszczenie zapisów. Jednak w każdym podstawą jest bycie z partnerem z którym jesteście połączeni prawdziwą miłością.

Sposób słowiański- rytualny

Jesteś w związku opartym na miłości. Potrzebny będzie nów Księżyca i naturalny zbiornik wodny. W nocy udajemy się tam i z miłością i świadomością, że zmywamy telegoniczne zapisy, obmywamy się wzajemnie. Należy maksymalnie skoncentrować się na tym co robimy, obmywać się wzajemnie z miłością. Rytuał powtarzamy przez 3 noce. Po obmyciu idziemy spać, nie uprawiamy seksu. Dopiero po 3 oblucji możemy uprawiać seks.

Drugi sposób, wspólne zakładanie domu

Masz ukochaną osobę i chcesz założyć rodzinę. Szukasz swojego miejsca do zamieszkania w którym planujesz założysz rodzinę. Ten proces wymazuje również zapis telegoniczny.

Sposób tantryczny

Istnieje też trzeci sposób. Kobieta i mężczyzna (również połączeni prawdziwą miłością) przez 8 godzin uprawiania seksu w miłości, nieprzerwanie doświadczają orgazmu. Jest to możliwe przy zastosowaniu technik tantrycznych. W trakcie stosunku partnerzy łączą się ze sobą poprzez otwarte czakry.
Tantra zakłada połączenie fizyczne, psychiczne i energetyczne pomiędzy partnerami. Nie dochodzi tutaj do utraty energii, ale do jej wymiany. W rezultacie podczas kontaktu seksualnego poziom energii cały czas rośnie, czego efektem jest połączenie z energią kosmosu. Pobudzone i otwarte czakry powodują, że energia płynie coraz mocniej. Przy takim stosunku partnerzy nie odczuwają zmęczenia fizycznego. Kobieta ma w zasadzie nieustający orgazm. Taki stosunek jest w stanie całkowicie wymazać z jej pierwotnej matrycy wzorzec pierwszego partnera seksualnego.

Wierzyć czy nie

Zakładając, że między ludźmi zachodzi wymiana energii, to na pewno ma znaczenie kiedy i z kim uprawiamy seks.
Nie wyobrażasz sobie nie tylko seksu, ale nawet dotykania, czy całowania z kimś kogo nie kochasz? Miałaś niewielu partnerów seksualnych? Po prostu podświadomie czujesz, że seks to nie tylko kontakt fizyczny i chwila przyjemności, ale ma on głębsze znaczenie. Ma on wpływ na to jaka jesteś, jak się czujesz i jaka będziesz w przyszłości.

wróżka Apolonia

Możesz skorzystać z bardzo cennej porady Wróżki już teraz! Wystarczy zadzwonić!

Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *