Wróżka Apolonia – Poznaj swój szczęśliwy talizman

Dziedziny: sennik, runy, tarot, numerologia, talizmany.

Apolonia doskonale interpretuje karty, runy i sny. Wykorzystuje także numerologię. Bardzo cenne u niej jest jeszcze to, że bezbłędnie dobiera talizmany. Ich sybolika jest niesamowicie skomplikowana. Wróżka Apolonia jednak potrafi wskazać Ci ten, który będzie Ciebie chronić i przyniesie Ci szczęście.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Apolonia o sobie

Czuję, że te karty szczególnie dobrze do mnie przemawiają, świetnie mi się z nich czyta, mam z nimi bardzo głęboką więź. Odczytywanie kart jest dla mnie formą przebłysku, darem. Mogę być duchowym przewodnikiem po tematach, które cię interesują, razem uda nam się odkryć, czego tak naprawdę pragniesz, i w jaki sposób rozwiązać twoje problemy. Jako, że posiadam dar prekognicji, potrafię połączyć wiedzę z wielu różnych źródeł. Interpretuję i tłumaczę też sny, uważam je za drogę do zupełnie innej rzeczywistości, podczas gdy karty Tarota pozwalają nam na ujrzenie przyszłości w świecie realnym.

Chętnie pomagam w kwestiach życia uczuciowego, zdrowia i finansów. Interesuję się amuletami oraz talizmanami, potrafię wskazać odpowiedni, który na pewno będzie do ciebie pasował i zadziała tak, jak będziesz tego chcieć. Znam symbole i znaczenie Run. Używam też Kart Anielskich, by czasem otrzymać dodatkowe informacje. Zawszę proszę o dokładne sprecyzowanie pytań, ponieważ wtedy można otrzymać bardzo klarowną odpowiedź. A więc jeśli nurtuje nas pewna kwestia dobrze jest się zastanowić czego oczekujemy, zanim zaczniemy zadawać pytania. Jeśli zaś nie wiemy co dokładnie nas gryzie, ale coś jest nie tak, chętnie pomogę odnaleźć źródło problemu. Pomaganie innym jest dla mnie pasją i szansą na to, by osoba potrzebująca wsparcia otrzymała je. Jestem szczęśliwa mogąc dawać radość innym. Serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu, wróżka Apolonia.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Każdy potrzebuje ochrony …

Poznaj prawdę, dowiedz się dlaczego i zabezpiecz swoja przyszłość.

Zadzwoń kiedy potrzebujesz – w dzień – w nocy – w dowolny dzień tygodnia.

Pozwól sobie na szczerą rozmowę i dowiedz się co zrobić by los się odmienił.

Jesteś poza Polską? / Chcesz porozmawiać taniej?

Teraz jest możliwość by Apolonia oddzwoniła do Ciebie – niezależnie w jakiej części świata jesteś. Wybierz czas rozmowy i zamów poradę. W dogodnym dla Ciebie czasie wróżka zadzwoni do Ciebie. Cena nieznacznie może się różnić w zalezności od kraju w jakim się znajdujesz.

Czas porady Callback
10 min ok. 19,00 zł z VAT – Zamów
30 min ok. 45,00 zł z VAT – Zamów
60 min ok. 80,00 zł z VAT – Zamów

Udostępnij ten artykuł na: