Jak porozmawiać z wróżką za darmo?

Czy jest możliwe by porozmawiać z wróżką za darmo? Dla wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować jak wygląda taka porada a obawiają się wydawać pieniądze przygotowaliśmy możliwość wypróbowania za darmo.

Nasi doradcy chcą pomagać każdemu, również sceptykom czy osobom mniej zamożnym. Dlatego uruchomiliśmy specjalną możliwość – skorzystania z porady za darmo. Od teraz możesz całkowicie bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań, drobnego druku w regulaminie i gwiazdek przy ofercie – prozmawiać z ulubioną wróżką lub wróżbitą.

Dlaczego to robimy?

Wiemy doskonale, że jest wiele osób, które chciałyby skorzystać z porady profesjonalnej tarocistki ale zwyczajnie obawiają się oszustów, naciągaczy, szarlatanów. Często problemem są ograniczenia w telefonie, które uniemożliwiają wykonanie połączenia na numer 0700.  Część osób chciałaby tylko zadać jedno pytanie i uzyskać odpowiedź.

Rozwiązanie

Dla wszystkich mamy świetną wiadomość – możecie skorzystać z porady – całkowicie bezpłatnie poprzez Callback.  Co to takiego? Połaczenia na numery premium są drogie i często telefony mają blokadę na tego typu numery. Dlatego wprowadziliśmy mechanizm, w którym to doradca dzwoni do Ciebie. Dzięki temu pomijamy koszty drogich linii premium a Ty możesz tanio porozmawiać z wróżką. Praca kosztuje i chyba każdy to rozumie. Dlatego za normalną poradę trzeba zapłacić. Jednak nasi doradcy wróżą nie tylko dla pieniędzy! Zgodzili się by każdy miał możliwość uzyskania pierwszej porady – do 5 min – całkowicie bezpłatnie!

Jak skorzystać z bezpłatnej porady?

Aby zamówić bezpłatną poradę wróżki lub wrózbity należy złożyć zamówienie – wypełniając formularz, który pokaże się po naciśnięciu linka poniżej.

Wróżka Akulina

Wróżka Akulina

Czas porady Callback
5 min Gratis – Zamów

Wróżka Apolonia

Wróżka Apolonia

Czas porady Callback
5 min Gratis – Zamów

Tarocista Kasjan

Tarocista Kasjan

Czas porady Callback
5 min Gratis – Zamów

Pamiętaj nasi doradcy są dla Ciebie – by Ci pomóc. Z porady możesz korzystać 24h/dobę.

Udostępnij ten artykuł na: