Rytuały i zaklęcia miłosne

Wróżka Apolonia
Wróżka Apolonia

Sprawy miłosne to najczęstsza przyczyna smutku, czy bólu serca. Jak smutne jest życie człowieka, który nie kocha, nie umie kochać, albo jego uczucia są nieodwzajemnione. Czasami tak bardzo pragniemy miłości, czy wzajemności konkretnej osoby, że decydujemy się na zastosowanie magii. Inne sposoby dawno zawiodły, a my nadal czujemy się samotne, albo tęsknimy za kimś. Ciężko sobie poradzić z tak silnymi pragnieniami i dlatego szukamy pomocy i nadziei w czarach. Próbujemy same same rzucać zaklęcia, albo szukamy osoby, która zajmuje się magią i która może nam pomóc.

W czym może pomóc magia miłosna?

Magia miłosna jest najczęściej wykorzystywana i cieszy się największym zainteresowaniem nie tylko wśród kobiet, lecz również mężczyzn.
Czy magia potrafi leczyć złamane serce? Czy magia może pomóc rozniecić „ogień” w znajomości i pozbyć się zahamowań i wstydu ? Czy magia może pomóc przyciągnąć miłość w nasze życie? Oczywiście magia miłosna działa i pomaga. Poprzez okreslone rytuały wzmacniami konkretną energię, która nabiera „mocy sprawczej”. Najwięcej zależy jednak od siły naszego pragnienia i siły naszych wizualizacji. Samo mechaniczne odprawienie rytuału, bez emocjonalnego zaangażowania nic nie da. Jeśli wiec słabo wierzysz, albo wcale w magię miłosną- to lepiej daruj sobie rzucanie takich czarów.

Telefon: 708-770-501
wew. 200
SMS: 7336
Prefix: w24.Apolonia
Np.: w24.Apolonia.Kiedy znajdę miłość?
Koszt połączenia wynosi 4,92 zł z VAT/min., SMS: 3,66 zł z VAT/sms.
Telefon z Niemiec 0900-310-24-66 wew. 251
Koszt połączenia wynosi 0,99 € z VAT/min.

Biała magia nie krzywdzi

Jednak pamiętajmy, że w białej magii nie możemy manipulować drugą osobą. Dlatego przyciągając nową miłość, nie powinniśmy wzywać konkretnej osoby, a po prostu nowe „uczucie”, czy „miłość” w nasze życie. Dzięki rytuałom możemy rozbudzić w kimś miłość, sprawić że się zakocha, ale jeśli nasze uczucie wygaśnie to co wtedy? Czasami łatwo „rzucić zaklęcie”, ale zawsze trudno je odkręcić. Poza tym zakładając, że osoba którą wybrałaś zakocha się w tobie, to jak będziesz się czuła ze świadomością, że to co do ciebie czuje zawdzięczasz czarom, że uczucie jest wywołane sztucznie? Jeśli chcemy uleczyć swoje „złamane serce” to skupmy się na swoim sercu, a nie na chęci zemsty na kimś, bo np. nas zostawił. Nie wolno tez krzywdzić innych ludzi, czyli np. rzucać zaklęć na osobę, która już jest w związku. Czar taki zawsze może obrócić się przeciwko nam i przynieść sporo szkody. Zawsze też dobrze zastanów się czy naprawdę potrzebujesz magii. Magia i rytuały mają silne działanie, moc sprawczą, która różnie się objawia.

Jeśli jednak jesteś zdecydowana i chcesz przyciągnąć miłość, czy uleczyć smutek serca to dokładnie sprawdź rytuały, żeby wykonać je dokładnie ze wskazówkami. Istnieje dużo gotowych i sprawdzonych zaklęć, które znajdziesz w książkach, czy Internecie. Wybieraj takie do których jesteś przekonana, a nie korzystaj z takich, które wzbudzają w tobie niechęć. Ja proponuję Ci sprawdzony: Rytuał. Pomóż miłości.

wróżka Apolonia

Potrzebujesz więcej informacji na temat rytuałów miłosnych? Może pragniesz by Wróżka pomogła Ci zwrócić uwagę  Twojego wybranka / Twojej wybranki na Ciebie? Zadzwoń teraz!

Udostępnij ten artykuł na:

2 odpowiedzi na “Rytuały i zaklęcia miłosne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *