Tarot a wygrana w grach liczbowych

Tarot a wygrana w grach liczbowych
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Wiele osób pyta, czy wróżka/wróżbita może pomóc im wzbogacić się finansowo. Wydaje im się, że to takie proste. Doradca zagląda w karty i przewiduje numery Lotto czy innych gier liczbowych.

Często słyszę: jeżeli umiesz przewidzieć przyszłość, dlaczego sama nie wygrasz pieniędzy w grze liczbowej? No właśnie, dlaczego? I dlaczego większość ezoteryków nie zgadza się na podawanie „szczęśliwych numerków”.

Czytaj dalej „Tarot a wygrana w grach liczbowych”

Kim jest wampir energetyczny

Kim jest wampir energetyczny
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Nie wygląda jak wampiry, które znasz z filmów. Również nie gryzie ani nie wysysa krwi. Zabiera natomiast siły życiowe czerpiąc energię z ludzi. Kontakt z wampirem powoduje, że czujemy się słabi, przygnębieni, a nawet chorzy. On natomiast czuje się lepiej. Nie obronisz się przed nim czosnkiem, jednak możesz ochronić się w inny sposób.

Wampir energetyczny wygląda zewnętrznie zupełnie tak jak inni ludzie. Jednak jego aura już inaczej. Nie potrafi on sam wytworzyć tyle energii ile potrzebuje, dlatego czerpie ją od innych ludzi. Najczęściej nie zdając sobie z tego sprawy.

Czytaj dalej „Kim jest wampir energetyczny”

Czy ona mnie zdradza?

Czy ona mnie zdradza?
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Typowe oznaki zdrady. Co powinno niepokoić?

Każda kobieta jest inna, a co więcej – znacznie bardziej skomplikowana niż my. Wiele zależy od sposobu wychowania i wartości przekazanych jej w domu rodzinnym, znaku zodiaku, wieku, charakteru a także środowiska w którym obraca się na co dzień, w tym najbliższych koleżanek. O stosunku do partnera w dużej mierze decyduje postawa matki naszej wybranki. Teściowe stanowią jednak temat – rzekę i źródło materiału na osobne rozważania. Mimo wszystko, istnieje co najmniej kilka wyraźnych symptomów świadczących o zdradzie oraz powodów, dla których kobieta ucieka się do niej.

Czytaj dalej „Czy ona mnie zdradza?”

Czy karty Tarota są niebezpieczne?

Czy karty Tarota są niebezpieczne?
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Jeśli nie słyszałaś o Tarocie to może Cię zdziwić tak sformułowane pytanie. Jak w ogóle karty mogą być niebezpieczne, przecież to tylko jakieś kartoniki, przyjemne kolorowe obrazki. Jednak z jakiegoś powodu kościół ostrzega przez Tarotem, zakazuje wróżenia, nawet nazywa je „diabelskimi kartami”. Już w podstawówce na lekcjach religii tłumaczy się dzieciom, że Tarot to straszny grzech. Nie wnikając już- dlaczego kościół tak twierdzi- to ziarno strachu i niepewności zostało zasiane. Niektórzy uważają, że wróżenie to ciężki grzech, inni w życiu nawet nie dotkną kart Tarota i panicznie się ich boją. Jak jest naprawdę? Czy karty Tarota są naprawdę niebezpieczne, czy to może jakiś przesąd?

Czytaj dalej „Czy karty Tarota są niebezpieczne?”

Odcinanie więzów energetycznych

Odcinanie więzów energetycznych
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Energetyczne więzi to połączenia, które powstają gdy łączymy się emocjonalnie z innymi ludźmi. Są to różnego rodzaju i rozmaitej grubości sznury (struny) prowadzące z naszych czakr do czakr innych osób, najczęściej rodziny, matki, ojca, dzieci, partnerów, kochanków. Głównie połączone są czakry serca oraz seksualne. Dlaczego te połączenia należy zrywać, albo odcinać?
Czytaj dalej „Odcinanie więzów energetycznych”

Jak poznasz czy jej się podobasz

Jak poznasz czy jej się podobasz
Tarocista Kasjan
Tarocista Kasjan

Podobno kobiecie łatwiej zauważyć, że podoba się mężczyźnie. A mężczyźni często mają z tym problem.
Dlaczego tak jest? Dlaczego mówisz: nie wiem jak sprawdzić, czy jej się podobam.
Kobiety mają do dyspozycji dużo więcej sygnałów od mężczyzn, co sprawia, że mogą oni się w nich trochę pogubić. Poza tym kobiety potrafią lepiej się „maskować”. Mężczyźni nie znając mowy ciała, nie są w stanie zauważyć, a co dopiero nabrać przekonania, że kobieta wykazuje nimi zainteresowanie.
Często znaki wysyłane przez kobiety są subtelniejsze i po prostu trudniej je rozpoznać.

Czytaj dalej „Jak poznasz czy jej się podobasz”